Fylkesstyret i Østfold Bygdekvinnelag 2017
Fylkesstyret i ØBK 2017

Østfold Bygdekvinnelag

Styret i ØBK og kontaktpersoner i lokallagene 2017/2018
 

Fylkesstyret 2017

Navn Adresse Postnr/Sted Tlf Mail Rolle

Marit Gorseth, Kykkelsrudveien 159, 1815 Askim, 92284854 maritgor@gmail.com - leder

Anne Lovise Eriksen, Nygårdsgata 689, 1763 Halden, 91789280 anne.lovise.eriksen@gmail.com - nestleder

Merete Andersen, Borgåsveien 83, 1878 Hærland, 40228731 merete601@gmail.com - kasserer

Toril Weel Kristiansen, Ringveien 9, 1640 Råde, 48280332 torilwk@hotmail.com - styremedlem

May Britt Bischof, Elingårdveien 1, 1621 Gressvik, 99304307 mbischof@online.no - styremedlem

Anne-Merethe Karlsen, Svinndalveien 64, 1593 Svinndal, 48272682 anne.mk@online.no - styremedlem

June Granberg, Rånåsveien 103, 1880 Eidsberg, 41469567 granbergjune@gmail.com - styremedlem

Anne Paulshus Skistad, Bærøveien 34, 1827 Hobøl, 94340035 gp@vestbyregnskap.no - 1.vara

Marit Hoff Lund, Eventyrveien 29, 1827 Hobøl, 91573390 marit@tusenfryd.no - 2.vara

Marianne Søby, Bothner, 1870 Ørje, 97716117 thorsteinsoby@gmail.com - 3.vara

Andrea Hvidsten, Oldtidsveien 541, 1747 Skjeberg, 41496540 andrea.hvidsten@hotmail.com - ØBU

Jon Stumberg, Nybøle Gård, 1766 Halden, 93659001 jon.stumberg@halden.net - ØBL

Lisbeth Svendsby, Øfsenveien 468, 1764 Halden, 91313336 ostfold.nbk@bygdekvinnelaget.no - sekretær

På kontoret : sekretær Lisbeth H Svendsby

 
   

Lokallag i Østfold, kontaktpersoner





Agnalt Gunn Wigdis Stang 90299590 gw.stang@online.no
Aremark Åse Aasgaard 97516769 aaseaa@halden.net
Askim Jorunn Altenborn 48151501 joalt@broadpark.no
Berg Ragnhild L. Stordahl 91568350 ragnhild@rsagro.no
Borge Berit Knive Ranum 91614171 garntante@gmail.com
Degernes Anne Stamsås 40328772 jan-og-anne@hotmail.com
Glemmen Ragnhild Ryste 99588223 rryste@gmail.com
Heen Marianne Ørka Hansen 95072962 marianeh62@hotmail.com
Hærland Inger Pilhaug Homstvedt 95899525 ingerhomstvedt@hotmail.com
Høie og Kirkefjerdingen Inger Herland 97770005 korseberg@icloud.com
Idd og Enningdalen Nadja Stumberg 40291764 nadja.stumberg@gmail.com
Jeløy Marianne Birtles 97100857 birtles@online.no
Onsøy Inger Marie Forsetlund 95010566 ing-for@online.no
Rakkestad Borghild Grav Strekerud 97952162 borghildgs@hotmail.com
Rolvsøy Randi Nordskog 41477046 knordsk2@online.no
Rygge  Eva Kubberød Utne 95751840 andr-ut@online.no
Rødenes Solveig Falkenberg Krog 92630434 sfkrog@hotmail.com
Råde Grete Weel Tofteberg 48223354 weeltoft@hotmail.com
Skiptvedt Turid Karlsrudengen 41225931 turid1953@hotmail.com
Skjeberg Hilde Stabbetorp 41523621 stabbetorp@live.no
Spydeberg Liv Ragni Skinnes Kjos 48206517 ja-magnu@online.no
Svinndal Mette Wethal 92408392 arnehwethal@hotmail.com
Tenor Gunn Bøhn 92297718 gunnbohn@live.no
Tomter Hilde G Christensen 90054822 nico-chr@online.no
Torpedal og Asak Berit Kristiansen 90138156 aspekas@halden.net
Torsnes Haldis Heie Engelbreth 41553607 haldis.engel@live.no
Trøgstad Tone Bjørnstad 92834199 tonebjoernstad@hotmail.com
Trømborg Randi Bjerkehagen 95156392 bjerkeh2@online.no
Tune Astrid Bjor 41681566 astrihe@frisurf.no
Varteig Eli Glomsrud 91581686 eli@glomsrud.no
Ytre Hobøl Anne Eva Bjerke 92654078 61anneeva@gmail.com
Øvre Hobøl Irene Grimsby 48204274 irene@grimsby.no
Øymark Ragnhild Nesset 41523017 ragnhild@anonby.no

 

 

 

07.

Jan

Svinndal Bygdekvinnelag