Om Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag

Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag har 40 lokallag fordelt i heile Sogn og Fjordane.

 

Adresseliste over lokallaga i Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag 2016/2017:

Borgund Bygdekvinnelag: Kjellrun Nesse 90962394 6888 Borgund 

Breim Bygdekvinnelag: 41167103 ragnhild.helgheim@ssf.no Gåsemyr, 6826 Byrkjelo

Brekke Bygdekvinnelag: Haldis Brekke 57785516 haldis.brekke@icloud.com Engesetvegen 33, 5961 Brekke

Dale Bygdekvinnelag: Johanna Myklebust 57736528 6963 Dale i Sunnfjord 

Dalsøyra Bygdekvinnelag: Karina Andersen 91807469 andersenkaa@hotmail.com Gulafjordvegen 1588, 5960 Dalsøyra 

Eikefjord Bygdekvinnelag: Elisabeth Ellingsund 97976632 Svardalsvegen 777, 6940 Eikefjord 

Fuglesetfjorden Bygdekvinnelag: Sølvi G. Kalstad 95936879 solvikals@gmail.com 5962 Bjordal

Førde Bygdekvinnelag: Bjørg Vie 95159558 Gardsstølsvegen 10, 6812 Førde 

Gloppen Bygdekvinnelag: Else Tystad 97082070 else.tystad@enivest.net Vereide, 6823 Sandane 

Heggjabygda Bygdekvinnelag: Bjørg Melheim 46618823 bjorgmelheim@icloud.com 

Henden Bygdekvinnelag: Ragnhild Henden 48202910 jots@online.no Hennebygda, 6770 Nordfjordeid

Holmedal Bygdekvinnelag: Arnhild Guddal 97178067 Rivedal, 6982 Holmedal

Hornindal Bygdekvinnelag: Brit I. Tomasgård 99410373 Iantoma@online.no 6763 Hornindal

Hyen Bygdekvinnelag: Sølvi A. E. Hope 97146151 solvi.espeland.hope@gmail.com 6829 Hyen

Innvik Bygdekvinnelag: Ingvild Johansen 41625956 ingvild.johansen@enivest.no 6793 Innvik

Instedalen Bygdekvinnelag: Jofrid Fimland 57818153 Fimland, 6817 Naustdal

Kjølsdalen Bygdekvinnelag: Dianne Jorunn Eikås 57863171 diannjor@online.no Eikaas, 6776 Kjølsdalen

Loen/Rake Bygdekvinnelag: Berit Hogrenning 98497478 b.hogrenning@hotmail.com 6789 Loen

Lote Bygdekvinnelag: Anne Britt Lotsberg 91141458 anne.britt@lotsvev.no Lotsberg, 6778 Lote

Luster Bygdekvinnelag: Ragna Aud Leirmo 90553718 raleirmo@hotmail.com Bringebøen, 6872 Luster 

Lærdal Bygdekvinnelag: Kari Hjermann 91510746 kari.hjermann@gmail.com 6887 Lærdal

Midtredalen Bygdekvinnelag: Mai Britt Karlsen 46936620 maibritt71.karlsen@gmail.com Byrkjeflot, 6817 Naustdal

Naustdal og Horstad Bygdekvinnelag: Ellen Gulli 95145565 Holmeset, 6817 Naustdal

Nesjane Bygdekvinnelag: Anne Devik 90187301 amdevik@gmail.com Devik 6828 Hestnesøyra 

Nybrot Bygdekvinnelag: Magnhild Rørvik 97068622 Rørvik, 6983 Kvammen 

Oldedalen Bygdekvinnelag: Solveig Aaberg 95764559 solveigaaberg@gmail.com 6791 Oldedalen

Olden Bygdekvinnelag: Reidun Brynestad 91722307 rasmus.brynestad@enivest.net Brynestad, 6788 Olden

Oppstryn Bygdekvinnelag: Berit Wetlesen 90924466 be-wetl@online.no Skåre, 6798 Hjelledalen

Randabygda Bygdekvinnelag: Anne Marie Holsvik 57873777 amar-hol@online.no 6796 Hopland 

Sogndal Bygdekvinnelag: Guri England h-englan@online.no Ølnes, 6856 Sogndal 

Stardalen Bygdekvinnelag: Marit Flatjord 48155811 marit.flatjord@jolsterbb.no Stardalen, 6843 i Jølster 

Stryn Bygdekvinnelag: Torbjørg Hoem 99091092 torbjorghoem@live.no Postboks 45, 6781 Stryn

Stårheim Bygdekvinnelag: Aud Iren Øien 94410792 aud.iren.torset@gmail.com 6777 Stårheim 

Sværefjorden Bygdekvinnelag: Britt T. Kvalheim 97509796 b-tone@online.no Dale 11, 6899 Balestrand

Vetlefjorden Bygdekvinnelag: Berit Flatheim 90207133 Meland 6, 6899 Balestrand 

Vik Bygdekvinnelag: Marit K. Hove 90280118 maritkah@hotmail.com 6893 Vik i Sogn

Viksdalen Bygdekvinnelag: Åsta Hoff Hatlestad 90159378 Hatlestad 6978 Viksdalen

Øen Bygdekvinnelag: Kari Rysjedal 57789113 kari.rys@hotmail.com 6958 Sørbøvåg  

Åfjorddalen Bygdekvinnelag: Jørunn Holten 57789866 sigmund.holten@enivest.net 6953 Leirvik i Sogn 

Årdal og Helgheim Bygdekvinnelag: Eva K. Årdal 97524889 eva.rakeltunet@gmail.com 6843 Skei i Jølster