Om Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag

Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag har 40 lokallag fordelt i heile Sogn og Fjordane.

Adresseliste over lokallaga i Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag 2016/2017:

Borgund Bygdekvinnelag
Leder
: Kjellrun Nesse
Tlf: 90962394
Post: 6888 Borgund 

Breim Bygdekvinnelag
Leder
: Raghnild Helgheim
Tlf: 41167103
E-post: ragnhild.helgheim@ssf.no
Post: Gåsemyr, 6826 Byrkjelo

Brekke Bygdekvinnelag
Leder
: Haldis Brekke
Tlf: 57785516
E-posthaldis.brekke@icloud.com
Post: Engesetvegen 33, 5961 Brekke

Dale Bygdekvinnelag
Leder
: Johanna Myklebust
Tlf: 57736528
Post: 6963 Dale i Sunnfjord 

Dalsøyra Bygdekvinnelag
Leder
: Karina Andersen
Tlf: 91807469
E-postandersenkaa@hotmail.com
Post: Gulafjordvegen 1588, 5960 Dalsøyra 

Eikefjord Bygdekvinnelag
Leder
: Elisabeth Ellingsund
Tlf: 97976632
Post: Svardalsvegen 777, 6940 Eikefjord 

Fuglesetfjorden Bygdekvinnelag
Leder
: Sølvi G. Kalstad
Tlf: 95936879
E-postsolvikals@gmail.com
Post: 5962 Bjordal

Førde Bygdekvinnelag
Leder
: Bjørg Vie
Tlf: 95159558
Post: Gardsstølsvegen 10, 6812 Førde 

Gloppen Bygdekvinnelag
Leder
: Else Tystad
Tlf: 97082070
E-post: else.tystad@enivest.net
Post: Vereide, 6823 Sandane 

Heggjabygda Bygdekvinnelag
Leder
: Bjørg Melheim
Tlf: 46618823
E-postbjorgmelheim@icloud.com 

Henden Bygdekvinnelag
Leder
: Ragnhild Henden
Tlf: 48202910
E-postjots@online.no
Post: Hennebygda, 6770 Nordfjordeid

Holmedal Bygdekvinnelag
Leder
: Arnhild Guddal
Tlf: 97178067
Post: Rivedal, 6982 Holmedal

Hornindal Bygdekvinnelag
Leder
: Brit I. Tomasgård
Tlf: 99410373
E-postIantoma@online.no
Post: 6763 Hornindal

Hyen Bygdekvinnelag
Leder
: Sølvi A. E. Hope
Tlf: 97146151
E-post: solvi.espeland.hope@gmail.com
Post: 6829 Hyen

Innvik Bygdekvinnelag
Leder
: Ingvild Johansen
Tlf: 41625956
E-postingvild.johansen@enivest.no
Post: 6793 Innvik

Instedalen Bygdekvinnelag
Leder
: Jofrid Fimland
Tlf: 57818153
Post: Fimland, 6817 Naustdal

Kjølsdalen Bygdekvinnelag
Leder: Dianne Jorunn Eikås
Tlf: 57863171
E-postdiannjor@online.no
Post: Eikaas, 6776 Kjølsdalen

Loen/Rake Bygdekvinnelag
Leder
: Berit Hogrenning
Tlf: 98497478
E-post: b.hogrenning@hotmail.com
Post: 6789 Loen

Lote Bygdekvinnelag
Leder
: Anne Britt Lotsberg
Tlf: 91141458
E-postanne.britt@lotsvev.no
Post: Lotsberg, 6778 Lote

Luster Bygdekvinnelag
Leder
: Ragna Aud Leirmo
Tlf: 90553718
E-postraleirmo@hotmail.com
Post: Bringebøen, 6872 Luster 

Lærdal Bygdekvinnelag
Leder
: Kari Hjermann
Tlf: 91510746
E-postkari.hjermann@gmail.com
Post: 6887 Lærdal

Midtredalen Bygdekvinnelag
Leder
: Mai Britt Karlsen
Tlf: 46936620
E-postmaibritt71.karlsen@gmail.com
Post: Byrkjeflot, 6817 Naustdal

Mjell og Eldal Bygdekvinnelag
Nestleder
: Ragnhild Espeseth
Tlf: 99 55 38 91

Naustdal og Horstad Bygdekvinnelag
Leder
: Ellen Gulli
Tlf: 95145565
Post: Holmeset, 6817 Naustdal

Nesjane Bygdekvinnelag
Leder
: Anne Devik
Tlf: 90187301
E-post: amdevik@gmail.com
Post: Devik 6828 Hestnesøyra 

Nybrot Bygdekvinnelag
Leder
: Magnhild Rørvik
Tlf: 97068622
Post: Rørvik, 6983 Kvammen 

Oldedalen Bygdekvinnelag
Leder
: Solveig Aaberg
Tlf: 95764559
E-post: solveigaaberg@gmail.com
Post: 6791 Oldedalen

Olden Bygdekvinnelag
Leder
: Reidun Brynestad
Tlf: 91722307
E-postrasmus.brynestad@enivest.net
Post: Brynestad, 6788 Olden

Oppstryn Bygdekvinnelag
Leder
: Berit Wetlesen
Tlf: 90924466
E-post: be-wetl@online.no
Post: Skåre, 6798 Hjelledalen

Randabygda Bygdekvinnelag
Leder
: Anne Marie Holsvik
Tlf: 57873777
E-post: amar-hol@online.no
Post: 6796 Hopland 

Sogndal Bygdekvinnelag
Leder
: Guri England
E-posth-englan@online.no
Post: Ølnes, 6856 Sogndal 

Stardalen Bygdekvinnelag
Leder
: Marit Flatjord
Tlf: 48155811
E-postmarit.flatjord@jolsterbb.no
Post: Stardalen, 6843 i Jølster 

Stryn Bygdekvinnelag
Leder
: Torbjørg Hoem
Tlf: 99091092
E-posttorbjorghoem@live.no
Post: Postboks 45, 6781 Stryn

Stårheim Bygdekvinnelag
Leder
: Aud Iren Øien
Tlf: 94410792
E-post: aud.iren.torset@gmail.com
Post: 6777 Stårheim 

Sværefjorden Bygdekvinnelag
Leder
: Britt T. Kvalheim
Tlf: 97509796
E-post: b-tone@online.no
Post: Dale 11, 6899 Balestrand

Vestre Jølster Bygdekvinnelag
Leder
: Norunn Befre Hjellbrekke
E-postnorunn.hjellbrekke@gmail.com
Tlf: 95 17 69 87

Vetlefjorden Bygdekvinnelag
Leder
: Berit Flatheim
Tlf: 90207133
Post: Meland 6, 6899 Balestrand 

Vik Bygdekvinnelag
Leder
: Marit K. Hove 
Tlf: 90280118
E-postmaritkah@hotmail.com
Post: 6893 Vik i Sogn

Viksdalen Bygdekvinnelag
Leder
: Åsta Hoff Hatlestad
Tlf: 90159378
Post: Hatlestad 6978 Viksdalen

Øen Bygdekvinnelag
Leder
: Kari Rysjedal
Tlf: 57789113
E-post: kari.rys@hotmail.com
Post: 6958 Sørbøvåg  

Åfjorddalen Bygdekvinnelag
Leder
: Jørunn Holten
Tlf: 57789866
E-postsigmund.holten@enivest.net
Post: 6953 Leirvik i Sogn 

Årdal og Helgheim Bygdekvinnelag
Leder
: Eva K. Årdal
Tlf: 97524889
E-post: eva.rakeltunet@gmail.com
Post: 6843 Skei i Jølster