Lokallag

Her finner du kontaktinformasjonen til lokallagene i Nord-Trøndelag.

Ved å klikke på lokallagsnavnet kommer du til lokallagets hjemmesider. En stjerne (*) bak navnet indikerer at laget benytter disse aktivt. 

Åsen Bygdekvinnelag
Leder: Liv Hokling Tunset
Tlf: 95 92 96 94
E-post: ltunset@gmail.com

Frol Bygdekvinnelag
Leder: Laila Eikrem
Mobil: 90 74 42 36

Grong Bygdekvinnelag
Leder: Oddbjørg Kjølstad Grande
E-postoddbjorg.kjolstad.grande@gmail.com
Mobil: 92 48 06 37

Hegra Bygdekvinnelag
Leder: Nanna Flink
Tlf: 99 15 97 00
E-post: nanna-flink@stfk.no

Henning Bygdekvinnelag
Leder
: Berit Bjerkem
Tlf: 90 95 07 02
E-postberit@bjerkem.com

Høylandet Bygdekvinnelag
Leder: Turid R. Selnes Grongstad
Tlf: 41 64 20 25
E-postturid-se@live.no

Inderøy Bygdekvinnelag
Leder: Lene B. Leira
E-postlene@leira.org
Mobil: 41 57 52 12

Kvam Bygdekvinnelag
Leder: Anniken Forås
E-postanforaas@online.no
Mobil: 47 28 40 80

Lånke Bygdekvinnelag
Leder: Nina S. Einan
Tlf: 97 96 57 83
E-post: jomort-e@online.no

Namdalseid Bygdekvinnelag
Leder: Line Klausen
E-postlin-kla@online.no
Tlf: 99 00 29 70

Ogndal Bygdekvinnelag
Leder: Aud Solrun Bergin
E-post: audsolrun@gmail.com
Tlf: 41 41 21 98

Ranum Bygdekvinnelag
Leder
: Anne Solfrid Hongset
Tlf: 90 95 21 76
E-posthiga@hotmail.com

Sandvollan Bygdekvinnelag
Leder
: Torill Løslund Gangstad
Tlf: 91 77 55 71
E-postolegangstad@hotmail.com

Skage Bygdekvinnelag
Leder: Sissel Gustad 
Tlf: 97 14 09 97
E-postsisgus@hotmail.com

Skatval Bygdekvinnelag *
Leder: Desirée Hegge
E-postdesiree.hegge@gmail.com
Tlf: 46 66 71 34

Skjelstadmark Bygdekvinnelag
Leder: Siv Gresseth
E-postsiv.gresseth@gmail.com
Mobil: 98 67 23 14

Skogn Bygdekvinnelag
Leder: Anne Johanne Hatlinghus
E-postanne-j.hatlinghus@ntfk.no

Snåsa Bygdekvinnelag
Leder: Pia Marie Gravbot
E-postpia.maria.gravbrot@ntebb.no
Mobil: 48 00 82 21

Sparbu Bygdekvinnelag *
Leder: Siri Bruem
Tlf: 92 43 73 76
E-post: siri.bruem@gmail.com

Stjørdal Bygdekvinnelag
Leder: Anita B. Kyllo
E-postanitahaav@hotmail.com
Mobil: 92 80 40 56

Ytterøy Bygdekvinnelag
Leder: Kristin Haugdal Nøst
E-postjhknoest@online.no
Mobil: 99 10 65 65

Bli medlem