Kontakt oss

Oppland Bygdekvinnelag

Kirkegt. 70

2609 Lillehammer

Tlf. 61 05 18 00

E-post: oppland.nbk@bygdekvinnelaget.no

Bankkontonr. 9365 14 81404

Organisasjonrnr. 991 620 915

----

Ved å klikke på lokallagsnavnet kommer du til lokallagets hjemmesider. En stjerne (*) bak navnet indikerer at laget benytter disse aktivt. 

Biri Bygdekvinnelag
Leder: Inger Johanne Vasaasen
E-post: inger.johanne.vasaasen@norgespost.no
Mobiltelefon: 41 23 17 09

Brandbu Bygdekvinnelag *
Leder: Inger J.Stensrud Haug
Tlf. 992 81 445
E-post: inger@haug-vestre.no

Brekkom Bygdekvinnelag
Leder
: Aase Mork Borgedal
Tlf: 91 18 92 00
E-post: aas-b@online.no

Dovre Bygdekvinnelag
Leder: Tove Jenny Qvan
E-post: tovejennyqvan@hotmail.com
Mobiltelefon: 92011716

Eina Bygdekvinnelag
Kontakt:Kari Ringerud
Mobil:. 413 39 874

Nordre Fåvang Bygdekvinnelag
Leder
: Ragnhild Sperstad
E-postragnsp@online.no
Mobil: 47902700

Søre Fåvang Bygdekvinnelag
Leder: Synnøve Riste
E-post: synnove@hafjellkvitfjell.no
Mobil: 91308301

Jevnaker Bygdekvinnelag
Leder
: Kate Velo
E-post: i.velo@online.no
Tlf: 61 31 55 13

Kolbu Bygdekvinnelag
Leder:
Hilda Ringen Ulsrud
E-post: hilda.ulsrud@gmail.com
Mobil: 982 44 002

Lesja Bygdekvinnelag
Leder: Kathrine Holten
E-post: kathrine.holten@avdem.no
Mobil: 41613161

Lesjaskog Bygdekvinnelag
Leder: Laila Brøste
E-post: laila.broste@live.no
Mobil: 958 88 458

Lom Bygdekvinnelag
Leder: Laila Frøise
Tlf. 90979019
E-postlille342@hotmail.com

Lågen Bygdekvinnelag
Leder: Ingerid Lyngnes Dahl
E-postingerid.lyngnes.dahl@sykehuset-innlandet.no
Mobiltelefon: 91 57 99 02

Nordre Land Bygdekvinnelag *
Leder: Anne Ingeborg Terningen
E-post: anne.terningen@online.no
Mobiltelefon: 97 79 11 97

Nordre Ål Bygdekvinnelag
Leder: Brit Øynes
Telefon: 91611336
E-post: britoynes@hotmail.com

Ranheim og Garli Bygdekvinnelag
Leder
: Liv Sørhus Ulsaker
E-postlulsaker@online.no
Mobil: 48157854

Røn Bygdekvinnelag
Leder: Kirsten Torill Viste
E-posttorill_viste@hotmail.com
Mobil: 90 56 92 81

Ruste Bygdekvinnelag
Leder: Borgny Sletten
E-postlysaakergard@gmail.com
Tlf. 90 56 82 05

Skjåk Bygdekvinnelag
Leder: Svanhild Geilo
Tlf. 99 49 57 50
E-post: fransg@online.no

Snertingdal Bygdekvinnelag *
Leder: Thea Helene Slotnæs
E-postths@moelven.com
Mobil: 97 77 48 77

Sør-Fron Bygdekvinnelag
Leder: Hilde Grytting
E-post: post@grytting.no
Mobil: 936 58 013

Torpa Bygdekvinnelag *
Leder: Monika Korslund
E-postmonika-korslund@hotmail.com
Mobil: 91 54 14 49

Tretten Bygdekvinnelag
Leder: Hanne Mette S. Aarnes
E-posthannemette.aarnes@online.no
Mobil: 45 60 82 31

Ulnes Bygdekvinnelag
Leder: Kari Johansen Follinglo
Tlf. 41 50 84 15
E-postkari@sekskanten.no

Østre Gran Bygdekvinnelag
Leder: Anne Marie B. Hvattum
E-post: ahvattum@gmail.com
Mobil: 90 18 78 33

Østre Toten Bygdekvinnelag
Leder: Berit Treverket
E-postberit.trev@gmail.com
Mobil: 934 55 176

Øyer Bygdekvinnelag
Leder: Astrid Stubrud
E-posta-stub@hotmail.com
Mobil: 47 62 56 29

Øystre Sildre Bygdekvinnelag
Leder: Marit Jorunn Idstad
E-post: thidstad@online.no
Mobil: 99009526

Vang Bygdekvinnelag
Leder
: Guro Råheim Kvam
E-post: gurokvam@bbnett.no
Mobil: 99734284

Vardal Bygdekvinnelag *
Leder: Gerd Turid Rødningsand
E-postgtsand@hotmail.com
Mobil: 97 46 80 97

Venabygd Bygdekvinnelag
Leder: Siri Korsbøen Haugstad
Tlf. 90 97 80 37
E-postsikoha@hotmail.com

Vestre Gran Bygdekvinnelag
Leder: Nanna Jacobsen
E-postna-ja@frisurf.no
Tlf. 917 53 019

Vestre Toten Bygdekvinnelag
Leder: Anne Mari Amlien
Mobil: 41655015
E-post: anneamlien@gmail.com

Vågå Bygdekvinnelag
Leder: Lene Andersen-Gott
Tlf. 45 22 50 51
E-postleian2@online.no

Åbjør Bygdekvinnelag
Leder: Anne Irene Aaberg
Tlf: 99259476
E-post: odaaberg@online.no

Bli medlem