Bildet viser fylkesstyret 2018
Fylkesstyret 2018

Østfold Bygdekvinnelag

På bildet over ser du fra venstre: Ragnhild Ryste, Anne-Merethe Karlsen, Amalie Unnerud (ØBU), Lisbeth Svendsby (ansatt), Trude Hegle (ØBL), Anne Eva Bjerke, June Granberg, Nadja Stumberg, Anne Lovise Eriksen, Audhild Fosser og Nina Garder
 

Fylkesstyret 2019

Navn / Tlf / Mail

Nadja Stumberg, Tlf 40291764  nadja.stumberg@gmail.com

Anne Lovise Eriksen, Tlf 91789280  anne.lovise.eriksen@gmail.com

Audhild Fosser, Tlf 97153987 audhild@gp.no

Anne Eva Bjerke, Tlf 92654078  61anneeva@gmail.com

Nina Garder, Tlf 97718670 nina@garder.no

Anne-Merethe Karlsen, Tlf 48272682  anne.mk@online.no

Ragnhild Ryste, Tlf 99588223  rryste@gmail.com

Elisabeth Hjørnerød, Tlf 47415314  elhjoer@online.no 

Ida Marie Stemmedalen, Tlf 97511992 post@oierudgard.no

Tone Holene, Tlf 97692439 tone.holene@gmail.com 

Oda Torgersbråten ØBU representant, odatorgersbraaten@gmail.com

Aase maren Hesleskaug, ØBL representant, ronny@hesleskaug.com

Lisbeth Svendsby,  94798834  ostfold.nbk@bygdekvinnelaget.no  - ansatt

På kontoret : sekretær Lisbeth H Svendsby

 
   

Lokallag i Østfold, kontaktpersoner

Ved å klikke på lokallagsnavnet kommer du til lokallagets hjemmesider. En stjerne (*) bak navnet indikerer at laget benytter disse aktivt. 





Agnalt Anne Kjersti Agnalt 93802598 hen-agna@online.no
Aremark Sissel Nilsen Bråthen 48272897 sissel.nilsen64@outlook.com
Askim Beate Hovin 92809886  bare.beate@yahoo.no
Berg * Ragnhild L. Stordahl 91568350 ragnhild@rsagro.no
Borge * Mona Porsmyr  41650975 terjpo@online.no
Degernes Bjørg Solhaug 91871471 bjorsol@gmail.com
Glemmen Ragnhild Ryste 99588223 rryste@gmail.com
Heen Ragnhild Moen Heller 99396641 ragnhild@heller.no
Hærland * Inger Pilhaug Homstvedt 95899525 ingerhomstvedt@hotmail.com
Høie og Kirkefjerdingen Ragnhild B. Riseng 41650537 rbriseng@online.no
Idd og Enningdalen Nadja Stumberg 40291764 nadja.stumberg@gmail.com
Marker Barbro Kvaal 90823951

ba-e-kv@online.no

Onsøy May Britt Bischof 99304307 mbischof@online.no
Rakkestad Borghild Grav Strekerud 97952162 borghildgs@hotmail.com
Rolvsøy * Bjørg Løkke 97794825 bjorg.lokke@yahoo.com
Rygge * Eva Kubberød Utne 95751840 andr-ut@online.no
       
Råde * Grete Weel Tofteberg 48223354 weeltoft@hotmail.com
Skiptvet * Torill Ringstad Nilsen 41473012 torill.ringstad.nilsen@askim.kommune.no
Skjeberg Ingerid Nybøle 93882815 ingeridnybole@hotmail.com
Spydeberg * Liv Ragni Skinnes Kjos 48206517 ja-magnu@online.no
Svinndal * Tove Henden Løken 90510937 tovehendenl@hotmail.com
Tenor Gunn E. Bøhn   gunnbohn@live.no
Tomter Tove Bremnes 41851519 tove.bremnes@gmail.com
Torpedal og Asak Berit Kristiansen 90138156 aspekas@halden.net
Torsnes Edel Karine Kjelsås 90192992 edel-kje@online.no
Trøgstad * Tone Bjørnstad 92834199 tonebjoernstad@hotmail.com
Trømborg Julie Marie Granberg 40327097 juliemariegranberg@hotmail.com
Tune * Astrid Bjor 41681566 astrihe@frisurf.no
Varteig Eli Glomsrud 91581686 eli@glomsrud.no
Ytre Hobøl * Anne Eva Bjerke 92654078 61anneeva@gmail.com
Øvre Hobøl * Irene Grimsby 48204274 irene@grimsby.no
       

 

 

 

Bli medlem