Fylkesstyret 2018
Fylkesstyret 2018

Østfold Bygdekvinnelag

På bildet over ser du fra venstre: Ragnhild Ryste, Anne-Merethe Karlsen, Amalie Unnerud (ØBU), Lisbeth Svendsby (ansatt), Trude Hegle (ØBL), Anne Eva Bjerke, June Granberg, Nadja Stumberg, Anne Lovise Eriksen, Audhild Fosser og Nina Garder
 

Fylkesstyret 2018

Navn Adresse Postnr/Sted Tlf Mail Rolle

Nadja Stumberg, Nybøleveien 3, 1766 Halden, 40291764 nadja.stumberg@gmail.com - leder

Anne Lovise Eriksen, Nygårdsgata 689, 1763 Halden, 91789280 anne.lovise.eriksen@gmail.com - nestleder

Audhild Fosser, Listeberg, 1798 Aremark, 97153987 audhild@gp.no - kasserer

Anne Eva Bjerke, Eventyrveien 34, 1827 Hobøl, 92654078 61anneeva@gmail.com - styremedlem

Nina Garder, Brødenveien 31, 1763 Halden, 97718670 nina@garder.no - styremedlem

Anne-Merethe Karlsen, Svinndalveien 64, 1593 Svinndal, 48272682 anne.mk@online.no - styremedlem

June Granberg, Rånåsveien 103, 1880 Eidsberg, 41469567 granbergjune@gmail.com - styremedlem

Ragnhild Ryste, Sledeveien 9, 1615 Fredrikstad, 99588223 rryste@gmail.com - 1.vara

Elisabeth Hjørnerød, Veumveien 85, 1613 Fredrikstad, 47415314 elhjoer@online.no - 2.vara

Bente Johansen, Rekustadveien 9, 1665 Rolvsøy, 91164653 - 3.vara

Amalie Unnerud, Dæhliveien 155, 1820 Spydeberg, amalie-96@hotmail.no - ØBU

Trude Hegle, Dalenveien 565, 1890 Rakkestad, 99283719 trude@mellomdalen.no - ØBL

Lisbeth Svendsby, Øfsenveien 468, 1764 Halden, 91313336 ostfold.nbk@bygdekvinnelaget.no - sekretær

På kontoret : sekretær Lisbeth H Svendsby

 
   

Lokallag i Østfold, kontaktpersoner

Ved å klikke på lokallagsnavnet kommer du til lokallagets hjemmesider. En stjerne (*) bak navnet indikerer at laget benytter disse aktivt. 





Agnalt Anne Kjersti Agnalt 93802598 hen-agna@online.no
Aremark Sissel Nilsen Bråthen 48272897 sissel.nilsen64@outlook.com
Askim Jorunn Altenborn 48151501 jorunnaltenborn@gmail.com
Berg * Ragnhild L. Stordahl 91568350 ragnhild@rsagro.no
Borge * Berit Knive Ranum 91614171 garntante@gmail.com
Degernes Bjørg Solhaug 91871471 bjorsol@gmail.com
Glemmen Ragnhild Ryste 99588223 rryste@gmail.com
Heen Harriet Aas 90751940 harriet-aas@hotmail.com
Hærland * Inger Pilhaug Homstvedt 95899525 ingerhomstvedt@hotmail.com
Høie og Kirkefjerdingen Ragnhild Riseng 41650537 rbriseng@gmail.com
Idd og Enningdalen Nadja Stumberg 40291764 nadja.stumberg@gmail.com
Jeløy Marianne Birtles 97100857 mbirtles@me.com
Onsøy Inger Marie Forsetlund 95010566 ing-for@online.no
Rakkestad Borghild Grav Strekerud 97952162 borghildgs@hotmail.com
Rolvsøy * Anne Grethe Walle 92284873 kag.walle@gmail.com
Rygge * Eva Kubberød Utne 95751840 andr-ut@online.no
Rødenes Solveig Falkenberg Krog 92630434 sfkrog@hotmail.com
Råde * Grete Weel Tofteberg 48223354 weeltoft@hotmail.com
Skiptvet * Turid Karlsrudengen 41225931 turid1953@hotmail.com
Skjeberg Hilde Stabbetorp 41523621 stabbetorp@live.no
Spydeberg * Liv Ragni Skinnes Kjos 48206517 ja-magnu@online.no
Svinndal * Mette Wethal 92408392 arnehwethal@hotmail.com
Tenor Gunn E. Bøhn   gunnbohn@live.no
Tomter Tove Bremnes 41851519 tove.bremnes@gmail.com
Torpedal og Asak Berit Kristiansen 90138156 aspekas@halden.net
Torsnes Ann Elisabeth Refsahl 41329147 ann@refsahl.no
Trøgstad * Tone Bjørnstad 92834199 tonebjoernstad@hotmail.com
Trømborg Ingunn Krugerud 91141088 idkru@online.no
Tune * Astrid Bjor 41681566 astrihe@frisurf.no
Varteig Eli Glomsrud 91581686 eli@glomsrud.no
Ytre Hobøl * Anne Eva Bjerke 92654078 61anneeva@gmail.com
Øvre Hobøl * Irene Grimsby 48204274 irene@grimsby.no
Øymark Marianne Søby 97716117 thorsteinsoby@gmail.com

 

 

 

02.

aug

19.

aug

Ytre Hobøl Bygdekvinnelag

31.

aug

02.

sep

Svinndal Bygdekvinnelag

18.

sep

Svinndal Bygdekvinnelag
Bli medlem