Lokallag i Vestfold Bygdekvinnelag

I Vestfold har vi 22 lokallag.

Ved å klikke på lokallagsnavnet kommer du til lokallagets hjemmesider. 

Andebu 
Kjersti Helene Kjærås     
e-post: kjerstikj@gmail.com       
til: 48109453

Arnadal                     
Bjørg Fevang
906 61 508
bjuorgfevang@hotmail.com                                           

Borre                        
Kari Tørnby
e-post: kgunvor@online.no                    
tlf: 91868021

Hillestad 
Anne Berit Finden
e-post: abfinden@hotmail.com
tlf: 91520855                                                        

Hof                          
Heidi Hallerud Lofsberg                       
e-post: h.hallerud@gemail.no 
tlf: 93620488

Hvarnes                 
Torild Sønsthagen
e-post: tosonst@gmail.com       
tlf: 98661371

Kjose                     
Tove Moland     
e-post: lamola@online.no
tlf: 46878860

Kvelde      
Liv Bergene     
e-post: liv@bergene.com  
tlf: 45510030

Lardal                      
Hege Steen Shanor
e-post: hege.shanor@gmail.com 
tlf: 93088733

Nykirke
Bente Aas-Haug
e-post: bente@cajsa.no 
tlf: 46965148

Ramnes
Åse Marie Holm
e-post: aasemar@online.no 
tlf: 90206807

Sandar
Camilla Søvik Botne
e-post: camilla@botne.no 
tlf: 90884970

Sande 
Barbara Ida de Haan
e-post: barbara@samlingsforvaltning.no
tlf: 91777561

Sem                           
Else Marie Farnes
e-post: pofarnes@onlin.no  
tlf: 95160804

Slagen                        
Wenche Dunsdy Torøe
e-post: dunsby8@hotmail.com  
tlf: 93204651         

Stokke                    
Kjersti Lund 
e-post: kirstilund@hotmail.com
tlf: 99160337

Tanum                    
Beate Therese Lanner
e-post: the-lann@online.no  
tlf: 41685249

Tjølling                
Mette Hovland                                                        
e-post: mettehovland@hotmail.no
tlf: 91807278                                           

Undrumsdal       
Jorunn Kjærnes               
e-post: ole@kjernes.no
tlf: 91311657

Vassås                        
Marit Green Tymczuk                             
e-post: marit@nordrenauf.no     
tlf: 92440239                                     

Vivestad                     
Ambjørg Akerholt                     
e-post: aker_amb@hotmail.com                
tlf: 92458433                                       

Østre Hedrum
Anne Langås Johannessen
tlf: 90796175

                                  

 

Bli medlem