Kontakt oss

Administrasjonen i Norges Bygdekvinnelag holder til i Oslo og har fem ansatte. Kontoret ledes av generalsekretær Cesilie Aurbakken.

Kontaktinformasjon

Astrid Seime

Rådgiver
Tlf.
908 72 411
astrid.seime@bygdekvinnelaget.no

​Cesilie Aurbakken

Generalsekretær
Tlf.
970 86 879
cesilie.aurbakken@bygdekvinnelaget.no

Gunn Jorunn Sørum

Prosjektleder
Tlf.
934 05 255
Gunn.Sorum@bygdekvinnelaget.no
Norsk Tradisjonsmat

Helle Cecilie Berger

Kommunikasjonsrådgiver og redaktør
Tlf.
901 258 45
helle.berger@bygdekvinnelaget.no

Marie Aaslie

Organisasjonskonsulent
Tlf.
220 54 815
marie.aaslie@bygdekvinnelaget.no

Sosan Asgari Mollestad

Prosjektleder
Tlf.
901 41 091
sosan.mollestad@bygdekvinnelaget.no
Kvinner UT

Tale Hammerø Ellingvåg

Nettsideveileder
Tlf.
924 40 683
tale@bygdekvinnelaget.no