Kontakt oss

Administrasjonen i Norges Bygdekvinnelag holder til i Oslo og har fire ansatte. Kontoret ledes av generalsekretær Cesilie Aurbakken.

Kontaktinformasjon

Anna Villa

Prosjektleder
Tlf.
950 25 078
anna.villa@bygdekvinnelaget.no
Bygda i bevegelse

Anne Katrine Munkejord

Fylkesleder
Tlf.
922 28 681
akglass@online.no
Vestfold Bygdekvinnelag

Anne-Lill Fjell Roland

Fylkesleder
Tlf.
906 83 524
annelillfjell@gmail.com
Vest-Agder Bygdekvinnelag

Astrid Seime

Rådgiver
Tlf.
908 72 411
astrid.seime@bygdekvinnelaget.no

Bjørg Strømme

Fylkesleder
Tlf.
481 35 758
bjstroe@online.no
Hordaland Bygdekvinnelag

​Cesilie Aurbakken

Generalsekretær
Tlf.
970 86 879
cesilie.aurbakken@bygdekvinnelaget.no

Ellen Krageberg

Leder
Tlf.
911 42 611
ellen@krageberg.no

Ellen Margrethe Garn

Fylkesleder
Tlf.
91871829
ellen.margrethe@kilegrend-hytter.no
Telemark Bygdekvinnelag

Elsa Tollefsen

Fylkesleder
Tlf.
957 23 635
elsa.tollefsen@hotmail.com
Troms Bygdekvinnelag

Grethe Brundtland

Styremedlem
Tlf.
995 37 790
haavabak@online.no

Gunn Jorunn Sørum

Prosjektleder
Tlf.
934 05 255
Gunn.Sorum@bygdekvinnelaget.no
Norsk Tradisjonsmat

Helle Cecilie Berger

Kommunikasjonsrådgiver og redaktør
Tlf.
901 258 45
helle.berger@bygdekvinnelaget.no

Ingrid Marit Terum

Styremedlem
Tlf.
412 52 610
ingridmarit@yahoo.no

Irene Furulund

Styremedlem
Tlf.
478 24 950
irefuru@online.no

Jenny Myklebust

Fylkesleder
Tlf.
917 12 283
jenny-myklebust@hotmail.com
Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag

Karine Magnussen Nymark

Styremedlem
Tlf.
473 07 308
karine2708@hotmail.com

Line Klausen

Fylkesleder
Tlf.
990 02 970
lin-kla@online.no
Nord-Trøndelag Bygdekvinnelag

Lise Øvernes

Fylkesleder
Tlf.
47417355
lise.overnes@online.no
Nordland Bygdekvinnelag

Liv Grøtte

1. varamedlem
Tlf.
995 15 118
liv@advokat-grotte.no

Magnhild Grimsrud

Fylkesleder
Tlf.
958 35 868
magnhild.grimsrud@gmail.com
Oppland Bygdekvinnelag

Marie Aaslie

Organisasjonskonsulent
Tlf.
220 54 815
marie.aaslie@bygdekvinnelaget.no

Marit Bjerke Tomter

Fylkesleder
Tlf.
480 66 818
mtomter@hotmail.com
Akershus Bygdekvinnelag

Marit Gorseth

Fylkesleder
Tlf.
922 84 854
Maritgor@gmail.com
Østfold Bygdekvinnelag

Merete Helander

Fylkeskontakt
Tlf.
918 57 181
merete.helander@gmail.com
Finnmark Bygdekvinnelag

Monika Frisvold Vågan

Fylkesleder
Tlf.
916 05 390
monikafrisvoldvagan@yahoo.no
Møre og Romsdal Bygdekvinnelag

Sigrid Holmen

Fylkesleder
Tlf.
911 26 620
sigridholmen@brednett.no
Hedmark Bygdekvinnelag

Sølvi Braathu

Fylkesleder
Tlf.
909 79 584
solvi.braathu@hotmail.com
Aust-Agder Bygdekvinnelag

Sølvi Jødal

Fylkesleder
Tlf.
922 06 054
tjodal@online.no
Buskerud Bygdekvinnelag

Tove Beate Hoppestad

Nestleder
Tlf.
997 14 873
tove.hoppestad@gmail.com

Unni J. Skadsem

Styremedlem
Tlf.
917 22 430
Unnijs@hotmail.com

Valbjørg Lode

Fylkesleder
Tlf.
913 59 060
valbjorglode@hotmail.no
Rogaland Bygdekvinnelag

Wenche Renee Wulff Rønning

Fylkesleder
Tlf.
99425904
haroen2@online.no
Sør-Trøndelag Bygdekvinnelag