Hopp til hovedinnhold

miljø

BAKE KURS PÅ NÆRUM
Vi blir kjent i vår egen bygd.
Oct
01
Wed
Sashiko er en japansk håndarbeidsteknikk for å dekorere, forsterke og reparere klær og tekstiler. Mange kjenner til det som lapping med tråklesting, men det er veldig mye mer enn det!
Oct
01
Wed
Vi har stand og det jobbes nå med innholdet ift beredskap. Uansett er det veldig hyggelig om du besøker oss.
Oct
01
Wed
Distriktsstyret i Hedmark Bygdekvinnelag ønsker velkommen til Åpent Møte i forbindelse med VALG 25. Praktisk matkunnskap, beredskap og tradisjoner, med kjevle og politikere. Dette kan du ikke gå
Sep
30
Tue
Bli med på reparasjonskvelder og bidra til et mer bærekraftig forbruk! I stedet for å kaste – lær å reparere!
Sep
30
Tue
Bli med på reparasjonskvelder og bidra til et mer bærekraftig forbruk! I stedet for å kaste – lær å reparere!
Oct
01
Wed
Nå lanseres Green Camp ØYA – en ny arena for miljø, musikk og mening på Øyafestivalen For aller første gang arrangerer Øyafestivalen og Green Camp, Green Camp ØYA i august. Green Camp ØYA er et nytt
21. mai møttest ein gjeng ivrige kvinner til workshop i Bygdastauå på Gossen for å lage multispray, skurekrem og skrubbekrem - alt basert på ingrediensar vi har i skuffer og skap heime.
Abonner på miljø