Hopp til hovedinnhold

Kontakt oss

Administrasjonen i Norges Bygdekvinnelag holder til i Oslo og har fem ansatte. Kontoret ledes av generalsekretær Cesilie Aurbakken.

Anne Irene Myhr

Distriktsleder 481 68 279 anne.irene.myhr@ntebb.no Nord-Trøndelag Bygdekvinnelag

Anne Mette Borgersen Bøe

Distriktsleder 990 17 615 telemark.bygdekvinnelag@gmail.com Telemark Bygdekvinnelag

Àsa Gunnarsdottir

Distriktsleder 954 79 727 asa.gunnarsdottir@ulvik.org Hordaland Bygdekvinnelag

Aud Teigen Gjerde

Distriktsleder 907 57 490 audbtg@gmail.com Buskerud Bygdekvinnelag

Borgny Sletten

Distriktsleder 905 68 205 lysaakergard@gmail.com Oppland Bygdekvinnelag

Britt Tone Kvalheim

Kontaktperson 975 09 796 b-tone@online.no Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag

Helene Foshaug

Distriktsleder 481 43 928 foshahe@hotmail.com Troms Bygdekvinnelag

Hilde Furuseth Johansen

Distriktsleder 472 88 388 hfj@sp.no Nordland Bygdekvinnelag

Laila Iren Veie

Distriktsleder 480 02 470 lailaveie38@gmail.com Sør-Trøndelag Bygdekvinnelag

Lene Kristin Bråtejorde

Distriktsleder 911 26 526 leder.vbk@gmail.com Vestfold Bygdekvinnelag

Liv Borghild Hildre

Distriktsleder 454 35 306 livborghild@gmail.com Møre og Romsdal Bygdekvinnelag

Liv Bruskeland Holm

Distriktsleder 90103409 liv-inh@online.no Aust-Agder Bygdekvinnelag

Marianne M. Jøsang

Distriktsleder 915 55 408 marianne.m.josang@gmail.com Rogaland Bygdekvinnelag

Marit Helene Lund

Distriktsleder 928 90 372 m.h.lund@online.no Akershus Bygdekvinnelag

Merete Helander

Distriktskontakt 918 57 181 merete.helander@gmail.com Finnmark Bygdekvinnelag

Nadja Stumberg

Distriktsleder 402 91 764 nadja.stumberg@gmail.com Østfold Bygdekvinnelag

Oddrun Merete Rosvoll Sagevik

Distriktsleder 412 74 861 OM-HBK@outlook.com Hedmark Bygdekvinnelag

Walgborg Njerve Lohne

Distriktsleder 908 28 761 advwnl@online.no Vest-Agder Bygdekvinnelag