Kontakt oss

Administrasjonen i Norges Bygdekvinnelag holder til i Oslo og har fem ansatte. Kontoret ledes av generalsekretær Cesilie Aurbakken.

Kontaktinformasjon

Anne Drugli

Distriktsleder
Tlf.
476 02 015
anne.drugli@gmail.com
Sør-Trøndelag Bygdekvinnelag

Àsa Gunnarsdottir

Distriktsleder
Tlf.
952 62 096
asa.gunnarsdottir@ulvik.org
Hordaland Bygdekvinnelag

Astrid Hammersmark

Distriktsleder
Tlf.
970 87 889
astriham@online.no
Rogaland Bygdekvinnelag

Elin Bjørnstad

Distriktsleder
Tlf.
905 05 621
elin.a.bjornstad@gmail.com
Nord-Trøndelag Bygdekvinnelag

Ellen Margrethe Garn

Distriktsleder
Tlf.
91871829
ellen.margrethe@kebas.no
Telemark Bygdekvinnelag

Gunvor Dyvik Friisvold

Distriktsleder
Tlf.
902 66 449
gunvordf@gmail.com
Møre og Romsdal Bygdekvinnelag

Hilde Furuseth Johansen

Distriktsleder
Tlf.
472 88 388
hfj@sp.no
Nordland Bygdekvinnelag

Jenny Myklebust

Distriktsleder
Tlf.
917 12 283
jenny-myklebust@hotmail.com
Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag

Lena Foshaug

Distriktsleder
Tlf.
906 98 714
jan_eiliv_hansen@yahoo.no
Troms Bygdekvinnelag

Linda M. Hansen

Distriktsleder
Tlf.
951 89 513
lindamhansen.1978@gmail.com
Vestfold Bygdekvinnelag

Marit Helene Lund

Distriktsleder
Tlf.
928 90 372
m.h.lund@online.no
Akershus Bygdekvinnelag

Marit Tordhol

Distriktsleder
Tlf.
991 63 420
marit.tordhol@hvsks.no
Oppland Bygdekvinnelag

Merete Helander

Distriktskontakt
Tlf.
918 57 181
merete.helander@gmail.com
Finnmark Bygdekvinnelag

Nadja Stumberg

Distriktsleder
Tlf.
402 91 764
nadja.stumberg@gmail.com
Østfold Bygdekvinnelag

Sanna Røhr

Distriktsleder
Tlf.
412 79 133
jaakkolasanna@hotmail.com
Hedmark Bygdekvinnelag

Sølvi Jødal

Distriktsleder
Tlf.
922 06 054
tjodal@online.no
Buskerud Bygdekvinnelag

Tone L. Rosseland

Distriktsleder
Tlf.
900 47 628
tone.l.rosseland@gmail.com
Aust-Agder Bygdekvinnelag

Walgborg Njerve Lohne

Distriktsleder
Tlf.
908 28 761
advwnl@online.no
Vest-Agder Bygdekvinnelag
Bli medlem