Hopp til hovedinnhold

Kontakt oss

Administrasjonen i Norges Bygdekvinnelag holder til i Oslo og har fem ansatte. Kontoret ledes av generalsekretær Cesilie Aurbakken.

Anne Irene Myhr

Distriktsleder 481 68 279 anne.irene.myhr@ntebb.no

Anne Mette Borgersen Bøe

Distriktsleder 990 17 615 telemark.bygdekvinnelag@gmail.com

Àsa Gunnarsdottir

Distriktsleder 954 79 727 asa.gunnarsdottir@ulvik.org

Aud Teigen Gjerde

Distriktsleder 907 57 490 audbtg@gmail.com

Borgny Sletten

Distriktsleder 905 68 205 lysaakergard@gmail.com

Britt Tone Kvalheim

Kontaktperson 975 09 796 b-tone@online.no

​Cesilie Aurbakken

Generalsekretær 970 86 879 cesilie.aurbakken@bygdekvinnelaget.no

Ellen Margrethe Garn

Styremedlem 918 71 829 ellen.margrethe@kebas.no

Eva Dybwad Alstad

Styremedlem 480 42 877 evadybwadalstad@gmail.com

Helene Foshaug

Distriktsleder 481 43 928 foshahe@hotmail.com

Helle Cecilie Berger

Kommunikasjonsrådgiver og redaktør 901 258 45 helle.berger@bygdekvinnelaget.no

Hilde Furuseth Johansen

Distriktsleder 472 88 388 hfj@sp.no

Jorun Henriksen

Leder 901 74 887 jorun@hauergaard.no

Kai Kjartan Høberg

Nettveileder 973 03 395 kai.kjartan@bygdekvinnelaget.no

Kari Frank

Nestleder 454 03 155 frankari@gmail.com

Laila Iren Veie

Distriktsleder 480 02 470 lailairenveie@icloud.com

Lene Kristin Bråtejorde

Distriktsleder 911 26 526 leder.vbk@gmail.com

Liv Borghild Hildre

Distriktsleder 454 35 306 livborghild@gmail.com

Liv Bruskeland Holm

Distriktsleder 90103409 liv-inh@online.no

Marianne M. Jøsang

Distriktsleder 915 55 408 marianne.m.josang@gmail.com

Marie Aaslie

Organisasjonskonsulent 220 54 815 marie.aaslie@bygdekvinnelaget.no

Marit Blekastad

Styremedlem 997 90 756 marit.blekastad@gmail.com

Marit Green Tymczuk

Styremedlem 924 40 239 marit@nordrenauf.no

Marit Helene Lund

Distriktsleder 928 90 372 m.h.lund@online.no

Merete Helander

Distriktskontakt 918 57 181 merete.helander@gmail.com

Monika Frisvold Vågan

Styremedlem 916 05 390 monikafrisvoldvagan@yahoo.no

Nadja Stumberg

Distriktsleder 402 91 764 nadja.stumberg@gmail.com

Oddrun Merete Rosvoll Sagevik

Distriktsleder 412 74 861 OM-HBK@outlook.com

Sosan Asgari Mollestad

Rådgiver 901 41 091 sosan.mollestad@bygdekvinnelaget.no

Walgborg Njerve Lohne

Distriktsleder 908 28 761 advwnl@online.no