Kontakt oss

Administrasjonen i Norges Bygdekvinnelag holder til i Oslo og har fem ansatte. Kontoret ledes av generalsekretær Cesilie Aurbakken.

Kontaktinformasjon

Anne Drugli

Fylkesleder
Tlf.
476 02 015
anne.drugli@gmail.com
Sør-Trøndelag Bygdekvinnelag

Anne Katrine Munkejord

Fylkesleder
Tlf.
922 28 681
akglass@online.no
Vestfold Bygdekvinnelag

Anne-Lill Fjell Roland

Fylkesleder
Tlf.
906 83 524
annelillfjell@gmail.com
Vest-Agder Bygdekvinnelag

Àsa Gunnarsdottir

Fylkesleder
Tlf.
952 62 096
asa.gunnarsdottir@ulvik.org
Hordaland Bygdekvinnelag

Astrid Hammersmark

Fylkesleder
Tlf.
970 87 889
astriham@online.no
Rogaland Bygdekvinnelag

Elin Bjørnstad

Fylkesleder
Tlf.
905 05 621
elin.a.bjornstad@gmail.com
Nord-Trøndelag Bygdekvinnelag

Ellen Margrethe Garn

Fylkesleder
Tlf.
91871829
ellen.margrethe@kebas.no
Telemark Bygdekvinnelag

Hilde Furuseth Johansen

Fylkesleder
Tlf.
472 88 388
hfj@sp.no
Nordland Bygdekvinnelag

Ingrid Grene Henriksen

Fylkesleder
Tlf.
470 41 870
ingridgrene@gmail.com
Akershus Bygdekvinnelag

Jenny Myklebust

Fylkesleder
Tlf.
917 12 283
jenny-myklebust@hotmail.com
Sogn og Fjordane Bygdekvinnelag

Lena Foshaug

Fylkesleder
Tlf.
906 98 714
jan_eiliv_hansen@yahoo.no
Troms Bygdekvinnelag

Marit Tordhol

Fylkesleder
Tlf.
991 63 420
marit.tordhol@hvsks.no
Oppland Bygdekvinnelag

Merete Helander

Fylkeskontakt
Tlf.
918 57 181
merete.helander@gmail.com
Finnmark Bygdekvinnelag

Monika Frisvold Vågan

Fylkesleder
Tlf.
916 05 390
monikafrisvoldvagan@yahoo.no
Møre og Romsdal Bygdekvinnelag

Nadja Stumberg

Fylkesleder
Tlf.
402 91 764
nadja.stumberg@gmail.com
Østfold Bygdekvinnelag

Sanna Røhr

Fylkesleder
Tlf.
412 79 133
jaakkolasanna@hotmail.com
Hedmark Bygdekvinnelag

Sølvi Jødal

Fylkesleder
Tlf.
922 06 054
tjodal@online.no
Buskerud Bygdekvinnelag

Tove Nævisdal

Fylkesleder
Tlf.
991 55 214
tove.nevisdal@gmail.com
Aust-Agder Bygdekvinnelag
Bli medlem