Hopp til hovedinnhold

Østfold Bygdekvinnelag

Østfold Bygdekvinnelag

 

Fylkesstyret 2022

Navn / Tlf / Mail

Nadja Stumberg, Tlf 40291764  nadja.stumberg@gmail.com

Kathrine Garder Andersen, Tlf 901 95 000
kathrine@granada.no                                    Kontaktperson for: Marker, Hærland, Degernes og Rakkestad

Kristin Bjerke, tlf 412 81 343
kristinbjerke3@gmail.com                     Kontaktperson for: Askim, Skiptvet, Spydeberg, Trøgstad og Trømborg

Borghild Grav Strekerud, Tlf 97952162
borghildgs@hotmail.com                  Kontaktperson for: Høie&Kirkefjerdingen, Aremark, Berg, Idd&Enningdalen, Torpedal&Asak

Anne-Marie Indrehus, Tlf 91346903
 annein@viken.no                          Kontaktperson for: Skjeberg, Tune, Varteig og Glemmen

Tone Holene, Tlf 97692439
 tone.holene@gmail.com               Kontaktperson for: Borge, Rolvsøy, Torsnes og Heen

Johanne Norum, tlf 90401033
johanne@lovtre.no                       Kontaktperson for: Rygge, Råde, Onsøy og Svinndal

Anne Lovise Eriksen, Tlf 917 89 280
anne.lovise.eriksen@gmail.com                    Kontaktperson for: Ytre Hobøl, Øvre Hobøl, Tomter 

Anne Mette Amundsen, annemetteamundsen@hotmail.com 

Karine Magnussen Nymark,  karine2708@hotmail.com

Henrik Haugen, ØBU representant, henrik.haugen98@gmail.com

Aase Maren Hesleskaug, ØBL representant, ronny@hesleskaug.com

Lisbeth Svendsby,  94798834  ostfold.nbk@bygdekvinnelaget.no  - ansatt

 

 
   

Lokallag i Østfold, kontaktpersoner

Ved å klikke på lokallagsnavnet kommer du til lokallagets hjemmesider. 

Aremark Sissel Nilsen Bråthen 48272897       sissel.nilsen64@outlook.com
Askim Ingunn Gåseidnes Johnsen 47750271

     igjoh@outlook.com

Berg * Anne Lovise Eriksen 91789280     anne.lovise.eriksen@gmail.com
Borge * Mona Porsmyr  41650975     terjpo@online.no
Degernes Anne Stamsaas 40328772

    stamsaasanne@gmail.com

Glemmen Ragnhild Ryste 99588223     rryste@gmail.com
Heen Ragnhild Moen Heller 99396641     ragnhild@ing-s-heller.no
Hærland * Inger Pilhaug Homstvedt 95899525     ingerhomstvedt@hotmail.com
Høie og Kirkefjerdingen Ragnhild B. Riseng 41650537     rbriseng@online.no
Idd og Enningdalen Nadja Stumberg 40291764     nadja.stumberg@gmail.com
Marker Barbro Kvaal 90823951

    ba-e-kv@online.no

Onsøy Sonja Stene Armstrong 93086432     ladydc@online.no
Rakkestad Borghild Grav Strekerud 97952162     borghildgs@hotmail.com
Rolvsøy * Anna Rostad 94430450    annarostad@icloud.com
Rygge * Eva Kubberød Utne 95751840     andr-ut@online.no
       
Råde * Toril Weel Kristiansen 48280332     torilwk@hotmail.com
Skiptvet * Beate Hovin 92829886     bare.beate@yahoo.no
Skjeberg Reidun Melby Hauge 91630371     reidunm.hauge@gmail.com
Spydeberg * Tina Berger 974 73 318     stegenroad@gmail.com
Svinndal * Ellinor Lundem 45478793     elinorlundem@gmail.com
Tenor        
Tomter Ellen Brødholt 48120047     ellenbrodholt@gmail.com
Torpedal og Asak Berit Kristiansen 90138156     aspekas@halden.net
Torsnes Edel Karine Kjelsås 90192992     edel-kje@online.no
Trøgstad * Tone Bjørnstad 92834199     tonebjoernstad@hotmail.com
Trømborg Monica Haugland Arnegård 41619355     mharnegard@gmail.com
Tune * Wenche Femmen 48008484     wenche.femmen@yahoo.com
Varteig Liv Østtorp Hauge 469 43 706     hauge@halden.net
Ytre Hobøl * Marit Hoff Lund 91573390     marit.hoff.lund@gmail.com
Øvre Hobøl * Ann Karin Sæby 92816855

annka.saeby@gmail.com