Hopp til hovedinnhold

Hordaland Bygdekvinnelag

Lokallag

Her finner du kontaktinformasjonen til lokallagene i Hordaland Bygdekvinnelag.

Ved å klikke på lokallagsnavnet kommer du til lokallagets hjemmesider. En stjerne (*) bak navnet indikerer at laget benytter disse aktivt. 

Bjørgum Bygdekvinnelag 
Leiar: Liv Kolsår

Tlf: 95242051
E-post: Ikolsk@online.no

Bu og Ringøy Bygdekvinnelag
Leiar: Gerd Rosten Bu
Tlf97 16 99 04
E-post: gerd.bu@outlook.com

Bulken Bygdekvinnelag
Leiar: Ingrid Dagestad Rolland 

Tlf:97169471

E-post: i-rolland@online.no

Børve/Sekse Bygdekvinnelag 
Leiar
: Siv Helle Prestegard
Tlf
E-post: siv22h@hotmail.com

Espe Bygdekvinnelag
Leiar: Liv-Jorunn Liknes
Tlf: 90502656
E-post: livjorunnliknes@hotmail.com

Egdetveit Bygdekvinnelag
Leiar: Berly Mjøs Giljarhus
E-postberly.mg@gmail.com
Mobiltelefon91 70 52 80

Fitjar Bygdekvinnelag *
Leiar: LillAnn Drønen
E-post: Lillian.dronen@gmail.com
Tlf: 90994299

Grimo Bygdekvinnelag
Leiar:  Mette Bleken
E-post: bleken.mette@gmail.com
Mobil: 99034911

Huglo Bygdekvinnelag
Leiar: Eline Bruntveit
Tlf. 92 01 30 87
E-postelib-bru@online.no

Kinsarvik Bygdekvinnelag *
Leiar: Helene Olsen
Tlf. 47 03 63 06
E-postholsen@kinsarvik.net

Lothestranda Bygdekvinnelag
Leiar: Turid Nesheim
Tlf. 91125331
E-post: turid.nesheim@idata.no

Myrkdalen Bygdekvinnelag
Leiarr: Anne-Marit Skjervheim
Tlf. 90 62 35 52
E-postamskjervheim@gmail.com

Odda Bygdekvinnelag 
Leiar: Liv Solfrid Lono
E-postlivlono@online.no
Mobil91 88 17 36

Omvikdalen Bygdekvinnelag *
Leiar: Esther Falk
E-post: esther.lundshagen@outlook.com
Tlf: 97 48 28 87

Oppheim og Hauge Bygdekvinnelag *
Leiar: Bjørg Håland
Tlf. 48 38 09 71
E-postbes_5713@hotmail.com

Osterøy Bygdekvinnelag
Leiar
: Gerd KarinNjåstad
Tlf: 48000637
E-post: njaastadgerdkarin@gmail.com

Røldal Bygdekvinnelag
Leiar: Borgny Hagen
Tlf. 47 67 30 02

Skare Bygdekvinnelag 
Leiarr: Brynhild Riise
Tlf. 91120218
E-post: brynhild.riise@gmail.com

Stord Bygdekvinnelag *
Leiar: Marit-Anne Heimvik
E-post: maritanne.heimvik@sklbb.no

Tlf: 90518122

Sveio Bygdekvinnelag
Leiar: Signe Opedal Fosse
Tlf. 92 29 76 48
E-post: s-fosse@online.no

Tysnes Bygdekvinnelag
Leiar: Jorunn Støle Bjordal
E-postjorunnsb48@gmail.com
Mobil95 06 65 76

Ulvik Bygdekvinnelag *
Leiar: Margunn Hauso
E-post: margunn.hauso@gmail.com
Mobil: 40007129

Vikebygd og Aga Bygdekvinnelag
Leiar: Åse-Marie Reisether
Mobil: 48021004
E-post: aase_rei@hotmail.com

Vinje Bygdekvinnelag
Leiar: Kjellaug Dagestad
Tlf. 565 22 453

Vinnes Bygdekvinnelag
Leiar
: Gerd Skåtun 
Tlf98 88 52 56
E-post: gerd.skatun@icloud.com

Voss Bygdekvinnelag *
Leiar: Hallbjørg Gjøstein
Mobil
E-post

Øystese Bygdekvinnelag
Leiar: Therese Rykkje
E-post: rykkje_t@hotmail.com
Mobil: 97678274

Åsane Bygdekvinnelag
Leiar
: Brita Toppe
Tlf: 48254298

E-post: b.toppe@broadpark.no